top of page

Kursused

Korraldame väiksel hulgal kursusi, rituaalne ja õpitubasid, mida viivad läbi kogenud vaimsed praktikud, selleks, et toetada sind sinu individuaalses harmoonilises kasvus.

Hetkel pole järgmisi kursusi ajakavas.

Möödunud kursused:

 

"INTO THE BODY" kursus TyeZan'iga 10-12 juuni 2016, Tallinn

 

Toimumiskoht: Taiji Klubi, Pärnu mnt. 102, sissepääs E (hoovi poolt), II korrus

Kellaaeg: iga päev 10:00-18:00

 

„INTO THE BODY“ on 3-päevane avastus enda keha tarkusesse, „pühasse templisse“ – kursus nii meestele kui naistele, nii paaridele kui vallalistele.

 

See kursus viib sind välja sinu peast ning viib sind sügavuti ühendusse enda kehaga läbi kehatöö tehnikate, s.h. erinevad tantsu vormid, hingamistehnikad, energiate liikumine, jooga, võitluskunstid ja Human Design’i süsteem, andes tervikliku lähenemisele sinu transformatsioonile. Selle käigus õpid sa armastama ja aktsepteerima ennast sellisena nagu sa oled. 

 

INTO THE BODY kursuse käigus õpid ühendama ja aktsepteerima enda mehelikkuse ja naiselikkuse pooluseid ning seda ka teiste puhul. Läbi iseenda aktsepteerimise ja teadlikkuse, õpid looma suhteid teistega armastaval, vabal ja loomingulisel viisil.

 

Kursus on inglise keeles tõlkega eesti keelde.

 

Osalustasu 300€ inimese kohta. Registreeri: info@todoesuno.ee 

See on imeline ja ilus rännak, kus avame endid läbi oma keha aktsepteerimise ning õpime, kuidas igapäevaselt elada, jäädes ühendusse oma kehaga, samaaegselt kahe jalaga maa peal olles.

 

Ole valmis nii naeruks kui nutuks, iseenda ületamiseks, enda piiride laiendamiseks, protsessile alistumiseks, surmaks ja uuestisünniks selle 3 elumuutva päeva jooksul…

 

Eelnev kogemus pole vajalik. Riietu mugavalt, et saaksid vabalt liikuda. 

bottom of page