top of page

Olen õnnelik, et leidsid tee sellele lehele, minu soojad tervitused sulle

Mina olen Sigre. Mul on majanduslik kõrgharidus ja olen 20 aastat intensiivselt olnud tegev nii korporatiivmaailmas kui ettevõtjana. Selle aja jooksul on olnud nii võidujoovastust kui ka ebaõnnestumisi, inspireerivaid aegu, kui ka tupikus olemise tunnet. Kas sul on vahel ka tunne, et karjääriredel, mida mööda üles ronid, on valel seinal? Minul oli. Olin pidevas alateadlikus otsingus, mind näris sees tunne, et ma ei ela vastavalt oma potentsiaalile ega kooskõlas tõelise iseendaga. See suunas mind paralleelselt otsingutele iseendas. Mul on elus olnud õnne saada osa paljudest erinevatest eluseikadest ning unustamatutest reisidest, mis on mind viinud maailma eripaigusse, viinud kokku suurepäraste inimestega, õpetanud mulle elu kohta.

 

Minu praktikad ja õpingud on viinud mind kokku tantra, jooga, šhamanismi, kehatöö, massaaži, meditatsiooni, Human Design süsteemi, pimeduse, Kahuna ja Todoesuno™ filosoofiaga. Kuid minu kõige suuremaks õpetajaks on elu ise.

Minu mõjukaimad inspireerivad õpetused tulevad järgnevatelt elavatelt praktikutelt: Ewoud Jansen, Katiza Satya Ivulic & Kevin Sahaj, TyeZan, Andrew Barnes, David Deida, Nisarga Eryk Dobosz, Cienfuegos.

 

AllisOne Harmooniline Mina (AHM) nägemus kristalliseerus mulle vahetult pärast reisi Mehhikosse, kus ma leidsin taas-ühenduse enda juurtega ja sain inspiratsiooni elada oma elu jälgides oma tõelist kirge. AHM on minu enda õpingute ja elupraktika süntees. Vahel on vaja reisida kaugele selleks, et leida üles see, mis on enda sees olemas. Võib-olla on see nii sellepärast, et kodus olles oleme liigselt hõivatud oma igapäevase rutiiniga, selleks et korra peatuda, võtta aega, et lõõgastuda, avada oma keha sisemisele intuitsioonile. Vastupidiselt sellele, kui reisime kaugele, oleme sunnitud oma igapäevasest rütmist lahti ütlema, mis võimaldab meil sügavalt lõõgastuda, avaneda ja ühenduda oma sügavaima hingega. Igal ühel on oma individuaalne teekond selle ühenduseni.

289640504_599638048194690_3730653724671058627_n.jpg

Ma usun, et minu-sarnaseid inimesi on veelgi, inimesi, kes soovivad oma elult enamat, kui see täna on – tähendust ja täisväärtuslikkust, tõelist õnnelikkust ja vabadust, sügavat armastust ja rahuldust. Inimesi, kes on valmis võtma vastutuse oma elu eest, võttes vastu otsuse lõpetada enda sisemised kannatused ning alustada iseenda teadliku kasvuga. Minu kireks on julgustada, inspireerida ja suunata sind sinu isiklikus kasvus ning kasvada ise koos sinuga.

Võta minuga ühendust: sigre@allisone.ee 

bottom of page