top of page
AllisOne Harmooniline mina 

AllisOne Harmooniline mina (AHM) on teenäitaja taas-ühendamaks sinu praegust end, sinu tegeliku endaga läbi ärkamise ja teadvuse suurendamise seda AHM neljas põhivisioonis – sinu keha, juured, süda ja hing – praeguses ajahetkes ja sinu elus üldiselt.

AHM on praktiline juhis saamaks ja seejärel jäämaks selleks, kelleks sa oled sündinud olema – armastav, avatud südamega, vastutustundlik, harmooniline inimolend. Elades sügavalt intensiivselt rahuldust pakkuvat, täisväärtuslikku ja tähendusrikast elu aususe, ühtsuse ja austusega oma kehasse, oma juurtesse, oma südamesse ja oma hinge – lõpuks kõigisse ja kõigesse.

Sa võid AHM eluviisi oma ellu rakendada igal ajahetkel. See on sõltumatu sellest, kus sa praegu oled oma eluga, mis on sinu suhete seis, mis probleemid sul on, millist tööd, eneseabi või tervendamist oled või ei ole siiani teinud. Sinu probleemid ei saa kunagi otsa. Ükskõik, kui palju sa ka oma olukorda parandad, see ei jää kestma. Sa võid alustada oma elu muutmisega täna, alustades AHM praktiseerimisega kohe praegu, hetk hetkhaaval, päev päevhaaval, kuu kuuhaaval, aasta aastahaaval, kümnend kümnendihaaval – rakendades AHM oma ellu.

Harmooniliseks arenguks on oluline keskenduda kõigile neljale AHM visioonile. Vastasel juhul võib pikaajaline ühe või mitme osa tähelepanuta jätmine viia elu kaootilisusesse; nagu auto, mille osad rehvid on üle- ja teised alarõhu all. Aga kui ka kõik rehvid on perfektselt tasakaalus, pole tegu veel autoga, kui pole integreeritud üheks tervikuks rehvid, mootor, kere, käigukast jne.). AHM on tervikuks ühendatud auto, tööriist, mida sa saad kasutada enda unikaalseks teekonnaks, milleks on sinu elu. Autol on aga ka tarvis juhti, sind, kes seda juhiks koos navigatsioonisüsteemiga mis on sinus endas. AHM annab juhise, kuidas õppida selle autoga sõitma, looma ühendust enda sisemise navigatsioonisüsteemiga. Kuid sina oled see, kes sõidab ja sina oled ainukesena see, kes tegelikult teab, kuhu sul tuleb minna.

Selleks, et õppida selle autoga sõitma, õppida usaldama oma navigatsioonisüsteemi, saada teadlikuks ja harmooniliseks inimeseks, võib kuluda aastaid praktiseerimist. Praktiseerimine tähendab rakendades AHM-i oma igapäevastes otsustes ja tegevustes. Seega võib sul tekkida õigustatud küsimus: „Kas see kõik on seda väärt?“ Minu küsimus sulle oleks: „Mis on sinu alternatiiv?“

Allisone element eng.jpg
Allisone element ee.jpg

Sa võid täna olla väga edukas, olgu selleks siis suurepärane karjäär või ideaalne suhe, kuid sügaval sisimas tunned siiski, et ei ela täieliku potentsiaaliga ning sinu süda on sügavalt rahuldamata. See on seetõttu, et sinu „edu“ ei tulene sinu tõelisest sisemisest navigatsioonisüsteemist, sinu sügavast eesmärgist sinu elus.

bottom of page