top of page

Human Design'i sessioon

Human Design’i baaslugemine annab sulle isikliku suunise avastamaks oma „sisemine hääl“, mis sind sinu elus juhendab. See annab sulle vaate, milleks sa oled siia ilma sündinud ning pakub uue vaatenurga, kuidas sa suhtestud energeetiliselt teistega ja teised sinuga. See toetab sinu ühenduse loomist Allisone Harmoonilise Mina nägemuse järgi sinu Keha, Juurte ja Hingega. Sessioonid toimuvad Tallinnas või Skype'i vahendusel üle maailma.

Baaslugemine (1,5 tundi) - 80€ 

  • Human Design'i personaalne baaslugemine* 

Edasine lugemine (1,5 tundi) - 80€ 

  • Human Design'i lugemine teise inimese kohta (partner, laps, kolleeg, sõber, perekonna liige jne.)* 

  • Human Design'i lugemine kollektiivi kohta (perekond, meeskond jne.)* 


 

*Broneerimiseks palun saada nii täpselt kui võimalik enda või isiku, kelle kohta lugemist soovid, sünniaeg (kuupäev, kuu, aasta, kellaaeg) ja sünnikoht (asula, linna, riik).

 

Human Design’i süsteem on süntees kahest teaduseliigist - traditsioonilisest ja kaasaegsest. Traditsioonilised teadused: astroloogia, tšakrate süsteem, Kabala ja kõige olulisemalt I’Chingi Book of Changes – need on traditsioonilised elemendid Human Design’i sünteesis. Kombineeritud kaasaegse teaduse geneetilise koodi lugemisega, pakub see sügavat vaadet, kuidas just sina oled loodud navigeerima tänapäeva materiaalses maailmas.

 

Human Design’i süsteem on võimas ja elumuutev vahend enda nägemiseks. See annab sulle endasse vaatamiseks uue perspektiivi ning paneb sind nägema kui ilus ja suurepärane sa oma tegelikus endas oled. Human Design ei soovi sinus midagi muuta, vaid annab sulle vahendid endaga sügavuti ühenduse taasloomiseks, muuhulgas, avastamaks mis on sinu liikumapanev jõud, sinu tugevused, sinu tarkus ja sinu haavatavus. See annab sulle arusaama, et midagi pole viga selles, milline sa oled. Kui sul on endast ja ennast ümbritsevatest inimestest sügavam arusaamine, siis sa saad vabaneda vanadest ennast hävitavatest mõttemustritest ning teistele hinnangute andmisest. Kui sa mõistad paremini ennast, siis suudad teha ka oma elus otsuseid, mis on kooskõlas sinu loomupärase sinaga. Kui sa elad ja töötad loomupäraselt, siis sinu elu kulgeb sujuvamalt ilma vastuseisudeta.

bottom of page