1/7

Baseerudes Todoesuno ™ filosoofial, Todoesuno Harmonious Human on elumuutev mõtteviis sinu isiklikuks kasvuks.

Meie poolt pakutavad teenused, kursused ja sündmused on hoolikalt kombineeritud selleks, et luua ja hoida ruumi, kus su hing saab varjuda ja terveneda; või, selleks et inspireerida, julgustada ja suunata sind sinu unikaalsel teekonnal harmoonilise tõelise iseendani; elades eesmärgistatud, õnneliku ja täisväärtuslikku elu, vastutustundega kõigisse ja kõigesse.
Mextonia festival,  14.-22. juuni 2017, Tallinn

Kultuuridevaheline seinamaalingute festival Mextonia - ühendades kultuure läbi värvi, toimus 14.-22. juuni, 2017,  Tallinnas. Festival on kingitus Eesti Vabariigi 100-ks sünnipäevaks ning loodi ühiselt eestlaste, mehhiklaste ja maailma tänavakunstnike ja graffitikirjutajate poolt Eestile.  Mextonia tähistab Eesti kultuuri juuri, tuues esile Eesti „kultuurilise identiteedi sümbolid“. Festivalil osales kokku 60 kunstnikku.

Todoesuno'st

25 aastat tagasi alustas Édgar ettevõtlust värvimüügi alal. Kirglik visionäär, keda köidab innovatiivsus ja teadliku vastutustunde arendamine ette-võtluses, asutas Nueve Arte Urbano - liikumise, mis annab võimaluse noortele anda enda panus tagasi linnale ja elukeskkonnale läbi tänavakunsti.

 

Vaata lühikest videot Édgar Sánchez'i, Todoesuno™ filosoofia autori poolt.